czajniki tradycyjne

10 produktów

Czajniki tradycyjne – na gaz oraz indukcję – mają niepowtarzalny charakter. Można powiedzieć, że są nieco vintage, ale wyłącznie w kontekście wzornictwa. Jeśli chodzi o działanie, wcale nie ustępują czajnikom elektrycznym. Nawet jeśli gotują wodę nieco wolniej – jakie to ma znaczenie wobec ich ponadczasowej elegancji oraz estetyki, która jest nie do podrobienia? 

Wiele osób twierdzi, że klasyczny czajnik na gaz musi być wyposażony w gwizdek. Jednak są i tacy, których 'jazgot' czajnika może irytować – rozumiemy obie strony, dlatego w naszej ofercie znajdują się oba typy czajników. Fani dawnych lat powinni zajrzeć do specjalnej kategorii czajników retro, a ci, którzy stawiają na nowoczesny design, z pewnością zainteresują się nowoczesnymi czajnikami stalowymi.

Zapraszamy na herbatę!

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:

Magazyn FF

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności