Konkurs kulinarny z Joseph Joseph - wyniki

Deser o smaku lata ma niejedno oblicze! Przekonaliśmy się o tym, podziwiając przepisy zgłoszone do naszego konkursu Mięta i pieprz od Joseph Joseph, czyli kulinarne smaki lata w FF. Wszystkim blogerom serdecznie dziękujemy (choć żałujemy, że nikt nie wpadł na pomysł, by przesłać nam deser do biura ;)).

Jak widać, konkurencja była ogromna, a poziom (słodyczy) niezwykle wysoki. Wśród masy truskawek, malin i bitej śmietany ciężko nam było wybrać finalistów, ale po długich obradach i decyzji o dodaniu trzech dodatkowych nagród pocieszenia, daliśmy radę :) Kierując się własnymi smakami i smaczkami, wiedzeni osobistymi preferencjami, doświadczeniami zdobytymi w kuchni, wyrafinowanym smakiem naszej ekipy i pięknem nadesłanych zdjęć podjęliśmy decyzję. Wyniki obrad jury oraz zdjęcia wszystkich smakołyków zgłoszonych do konkursu prezentujemy poniżej, a w imieniu blogerów, którzy wzięli udział w naszej zabawie, zapraszamy na ich niezwykle apetyczne blogi, gdzie zdradzają jak przygotować te wszystkie pyszności.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy - było pysznie!

Nagrody marki Joseph Jopseph czekają, by trafić do kuchni wygranych, dlatego, ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się osobiście w celu ustalenia danych do wysyłki :)

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności