.

Konkurs Upiecz ze Smegiem. Do wygrania mikser 50's Style!

W każdej rodzinie są takie przepisy, które towarzyszą kolejnym pokoleniom. Podziel się z marką Smeg przepisem na wypieki, które są w Twojej rodzinie od zawsze, a być może to właśnie Ty następnym razem swoje ulubione ciasto upieczesz ze Smegiem!

Uwaga!

Ta promocja jest już co prawda nieaktualna, ale u nas ciągle coś się dzieje, więc nic straconego.Tutaj znajdziecie wszystkie najnowsze i najgorętsze promocje!

 

Rozwiązanie konkursu

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie! Wysłaliście nam ponad 100 niepowtarzalnych historii, zabawnych i wzruszających. Dziękujemy, że mogliśmy je poznać. Wybór był szalenie trudny, ostatecznie jednak komisja zdecydowała, że mikser 50's Style marki Smeg powędruje do @monkahealthy za zabawny i piękny wpis o historii pewnego sernika, który możecie przeczytać tu: https://www.instagram.com/p/BwnSCo6ALic/ . Gratulujemy!

Jednak wpłynęło do nas tak wiele pięknych opowieści, że zdecydowaliśmy o przyznaniu jeszcze dwóch nagród – form do pieczenia:dla @limonkowy.blog za historyjkę, która wywołała uśmiech na twarzach całej komisji, oraz dla Agnieszki Wojciechowskiej za niezwykłą opowieść o prababci Mariannie.

Gratulujemy i zwycięzców prosimy o kontakt na adres: konkurs_smeg2019@fabrykaform.pl

Co zrobić, by wygrać wybrany przez Ciebie model miksera 50’s Style marki Smeg?

  • Upiecz swój rodzinny wypiek i zrób mu zdjęcie, na którym umieścisz też karteczkę z napisem #UpieczZeSmegiem
  • Wrzuć zdjęcie na swoje konto na Instagramie, oznacz #UpieczZeSmegiem i opisz historię przepisu – skąd wziął się w Twojej rodzinie i jakie ma dla Was znaczenie, lub wyślij zdjęcie wraz z opisem na adres mailowy: konkurs_smeg2019@fabrykaform.pl.
  • Nasza komisja konkursowa wybierze zdjęcie z najciekawszą historią, a zwycięzca otrzyma wybrany przez siebie mikser Smeg 50’s Style.
  • Masz czas do wtorku 23 kwietnia do godziny 23:59.

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 26 kwietnia na blogu makecookingeasier.pl

Aktualizacja z dnia 17 kwietnia 2019:

W związku z Waszymi prośbami przedłużamy czas do wtorku 23.04 do godziny 23:59, abyście mogli do konkursu zgłosić też pyszności pieczone specjalnie na Wielkanoc wink Powodzenia!

mikser Smeg 50
mikser Smeg 50's Style

Regulamin konkursu „Upiecz ze Smegiem”

1. Organizatorem Konkursu jest MICHAŁ WRZESIEŃ PROGRESSIVEBG z siedzibą w Łomiankach, przy ulicy Warszawskiej 31, 05-092, NIP: 7491866705, REGON: 160026099 (dalej „Organizator”).

2. Sponsorem Konkursu jest MICHAŁ WRZESIEŃ PROGRESSIVEBG z siedzibą w Łomiankach, przy ulicy Warszawskiej 31, 05-092, NIP: 7491866705, REGON: 160026099 (dalej: „Fundator”).

3. Organizator Konkursu powoła komisję konkursową (dalej „Komisja Konkursowa”). Komisja Konkursowa ocenia wykonanie zadań konkursowych przez uczestników Konkursu. Do zadań Komisji Konkursowej należy również stałe czuwanie nad prawidłowym przebiegiem Konkursu, podejmowanie decyzji w kwestiach, w których pojawią się wątpliwości związane z Konkursem, w tym z interpretacją niniejszego Regulaminu.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”).

5. Konkurs trwa od 5.04.2019 do 23.04.2019 do godziny 23:59.

6. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy MICHAŁ WRZESIEŃ PROGRESSIVEBG zwanego Organizatorem Konkursu. Osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych mogą brać udział w Konkursie jedynie za zgodą ich opiekuna prawnego na uczestnictwo w Konkursie. Warunkiem zakwalifikowania odpowiedzi do Konkursu jest posiadanie wszelkich praw autorskich do niej.

7. W razie wątpliwości co do autentyczności odpowiedzi, kont uczestników itd. Organizator Konkursu skontaktuje się z uczestnikami konkursu w celu wyjaśniania kwestii. W przypadku braku wiarygodnych wyjaśnień Organizator może wyeliminować uczestnika z gry.

8. Warunki i przebieg konkursu: warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest opublikowanie na swoim profilu na Instagramie zdjęcia potrawy wykonanej według tradycyjnego, rodzinnego przepisu i umieszczenie na zdjęciu karteczki z napisem #upieczzeSmegiem oraz w opisie pod zdjęciem opisanie historii przepisu. Odpowiedzi konkursowe można również wysłać e-mailem na adres: konkurs_smeg2019@fabrykaform.pl. Komisja wybierze najciekawszą i najlepszą według niej pracę.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją warunków Regulaminu.

10. Nagrodą w konkursie jest dowolny wybrany przez zwycięzcę mikser 50's Style marki Smeg. Można wybierać wśród wszystkich dostępnych kolorów modeli: SMF13, SMF03, SMF01, SMF02. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.

11. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 26.04.2019 we wpisie na blogu makecookingeasier.pl, gdzie podany zostanie nick z instagramu lub imię i nazwisko zwycięzcy. Z wygraną osobą skontaktujemy się, wysyłając wiadomość na Instagramie lub wiadomość mailową.

12. Warunkiem odebrania nagrody jest odpowiedź na wiadomość wysłaną za pomocą aplikacji Instagram przez Fabryka Form lub odpowiedź na wiadomość mailową w terminie do 10 dni od dnia oznaczenia zwycięzcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak zarazem konieczne do wydania Nagrody.

13. Dodatkowo w przypadku, gdy zwycięzcą Konkursu jest osoba niepełnoletnia, Zwycięzca taki zobowiązany jest w ciągu 10 dni od dnia wygranej przesłać na adres: info@fabrykaform.pl skan oświadczenia obejmujący pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego zwycięzcy Konkursu będącego osobą niepełnoletnią na udział w Konkursie.

14. W przypadku gdy Zwycięzca Konkursu w terminie określonym powyżej nie poda wszystkich wskazanych danych lub poda adres niepełny lub nieprawidłowy, a w przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo nie prześle skanu oświadczenia, o którym mowa w pkt.12 powyżej, zwycięzca Konkursu traci prawo do Nagrody i dana Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi, którego praca była według Komisji drugą najlepszą odpowiedzią.

15. Uczestnik ponosi odpowiedzialności za błędne lub niekompletne dane kontaktowe podane Organizatorowi lub zmianę tych danych przez Uczestnika w sposób uniemożliwiający wydanie mu nagrody. Zwrot przesyłki właściwie zaadresowanej (wedle podanych przez Uczestnika danych) skutkuje przepadkiem Nagrody, która przechodzi do dyspozycji Organizatora.

16. Nagrody zostaną wysłane Zwycięzcy Konkursu w terminie do 14 dni roboczych od dnia przekazania przez danego zwycięzcę Konkursu danych, o których mowa w pkt. 11 powyżej.

17. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania i wysyłania nagród), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.).

18. Uczestnik może zrzec się prawa do nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do nagrody na osobę trzecią, bądź żądać zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny, ani na żadną inną formę rekompensaty.

19. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

20. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

21. Informacja o zmianach zostanie opublikowana w taki sposób, w jaki był ogłaszany Regulamin.

22. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wpisanie przez uczestników Konkursu nieprawidłowych danych.

23. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu, a także w przypadku powzięcia przez Organizatora informacji o działaniach uczestnika sprzecznych z postanowieniami Regulaminu.

24. Organizator zastrzega sobie prawo do nagłego odwołania/zamknięcia Konkursu.

25. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisem społecznościowym Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisu społecznościowego Instagram. Uczestnik zwalnia Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

 

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności