Temat lekcji: najlepsze prezenty na Dzień Nauczyciela

Nauczyciele mają niełatwy zawód. Muszą być poważni, gromadzą w głowie milion informacji, które potem nam przekazują i nie mogą się spóźniać na lekcje, bo to jednak trochę niepoważne. No i nie zapominajmy o ich poświęceniu na zielonych szkołach, zamiast się relaksować, to rozganiają ludzi po pokojach i pilnują ciszy nocnej. Doceńmy ich trud! Dajmy im coś poważnego, niepoważnego, przydatnego albo zwyczajnie uroczego, żeby wiedzieli, że jesteśmy z nimi myślami i rozumiemy, co dla nas robią!

Prezent idealny

Zastanawiasz się co ucieszy panią od polskiego, dzięki której Sienkiewicz okazał się do przebrnięcia albo pana od biologii, dzięki któremu spoglądasz innym okiem na budowę liścia?
Jeżeli nie znasz ich preferencji i nie wiesz jak mają urządzone mieszkania (w sumie skąd masz to wiedzieć?) to wybierz coś bardzo neutralnego i uniwersalnego, co przyda się każdemu. Ważne, żeby było oryginalne i gustowne zarazem. Czyli breloczek z kiosku ruchu w kształcie misia może się nie sprawdzić. Tak tylko mówimy.

Super prezenty dla ekstra nauczycieli

Specjalnie dla Was (i Waszych nauczycieli) odpalamy promocję na prezenty.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły w promocji! Kampania trwa od 5 do 16 października.
Gra karciana Iconic Architecture

62,00 zł

Gra karciana Iconic Architecture

Cinqpoints (1)

Coś ciepłego i coś miłego

Nauczyciele tak jak wszyscy marzną jesienią i żaden dyplom z filologii na to nie pomoże. Ale gustowna filiżanka, imbryczek lub kocyk już tak. A jak miło się sprawdza z takimi akcesoriami kartkówki. Może nawet człowiek ma lepszy humor i lekko podwyższy ocenę? Na pewno nie zaszkodzi spróbować! Czasami mała filiżanka parującej herbaty potrafi zdziałać cuda.

Tutaj znajdziesz wszystkie:

 nasze aromatyczne herbaty

stylowe filiżanki do herbaty

filiżanki do pysznej kawusi

ciepłe i przytulne koce i pledy

Coś do pisania i notowania

Każdy wie, że podstawowe akcesoria nauczyciela to cierpliwość, notes i porządny długopis do podkreślania błędów uczniów. Bez tego ani rusz. Dlaczego więc nie postawić na stylowy notes i ładny długopis? Jak mają już nam stawiać z litości te trójki z podwójnym minusem, to niech chociaż robią to ze stylem.

Zapisz sobie, że tutaj znajdziesz wszystkie nasze:

długopisy i pióra do stawiania piątek

notesy i kalendarze do zapisywania terminów kartkówek (ups!)

Jeśli czujesz się zagubiony/a i nie wiesz, jakie pióro będzie najlepsze, to przeczytaj nasz magazyn:
"Pióro wieczne, kulkowe czy długopis?"

A po pracy...

Nawet nauczycielom należy się relaks. Szczególnie po 8 lekcjach, na których zdarli sobie głos, próbując przekonać wszystkich, że tablica Mendelejewa jest fajna (też uważamy, że sprawa jest dyskusyjna). Czyż nie miło byłoby usiąść w domu w miękkim fotelu, poczytać albo zagrać w grę planszową? A może Twojego nauczyciela ucieszą kulki antystresowe lub zapalenie ładnej świeczki, żeby ukoić zszargane nerwy? No pewnie, że tak!

Tutaj rozgrywają się wszystkie nasze gry.
A tutaj powąchasz (no powiedzmy) wszystkie nasze świeczki.

A może...

 

potrzebujesz więcej inspiracji i dopiero gdy spojrzysz na prezent, to zapali Ci się lampka w głowie - o tak! to będzie najlepszy prezent dla pana Bartka od muzyki! Nareszcie mu się odwdzięczę, że nie padł na zawał, gdy zaczynam śpiewać, a głos mam jak piła łańcuchowa. Umówmy się, że każdy nauczyciel muzyki ma takiego ucznia. Sami byliśmy takimi uczniami.


Skarbnica prezentów


 Tutaj znajdziesz wszystkie nasze produkty, które przygotowaliśmy specjalnie na Dzień Nauczyciela. Zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu, żeby ułatwić Ci poszukiwania. To ostatni dzwonek, żeby kupić im coś fajnego!
 

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności