Belightful Design

2 produkty

W Twoim ogrodzie jest już karmnik dla ptaszków? Domek dla owadów też? W takim razie przyszedł czas na otwarcie stołówki dla motyli! Fińska marka Belightful Design zaprojektowała wyjątkowy karmnik z myślą o najpiękniejszych gościach naszych ogrodów, motylach. Butterfly Oasis należy wypełnić słodkim nektarem (również dostępnym w ofercie marki), a następnie powiesić w nasłonecznionym miejscu. 

Świadomość ekologiczna założycielek marki Belightful Design robi wrażenie. Firma należy do brytyjskiej fundacji Butterfly Conversation, zajmującej się ochroną motyli, zaś jej produkt zdobył nagrodę targów Formex dla biznesu wpisującego się w cele rozwoju zrównoważonego. Sam karmnik jest wykonany z ekologicznego tworzywa sztucznego, które można poddać recyklingowi. Czy to nie doskonały pomysł na prezent?

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności