Bkr

4 produkty

Marka bkr powstała w wyniku współpracy duetu Tal Winter i Kate Cutler. W związku ze wzrostem społecznej świadomości na temat istotności nawodnienia organizmu, nastała moda na butelki, które nie lądują w koszu po zaledwie jednym użyciu. Designerskie butelki na wodę to ekologiczna alternatywa dla wszechobecnego plastiku. Właścicielki bkr podkreślają również siłę wody w budowaniu zdrowego piękna - cery i włosów. Każdy produkt bkr składa się ze szklanej butelki oraz silikonowego etui, które przemienia ją w efektowny gadżet. 

Butelki bkr nie wpływają na smak wody, nie rdzewieją i można myć je w zmywarce. Powstają ze szkła z recyklingu i do recyklingu. Produkty bkr są wolne od toksycznych substancji takich jak BPA, BPS, BPF czy ftalany. Wisienką na torcie jest ich design - nieco szalony, ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności