Robert Szuba

4 produkty

Robert Szuba marzył, by studiować w Krakowie, najpierw malarstwo, później konserwację rzeźby. Jednak to Warszawę obrał za motyw przewodni swoich dotychczasowych projektów. Tu zdobywał doświadczenie pracując w branży reklamowej, którą ostatecznie porzucił na rzecz designu.

Projektuje przedmioty o wyrazistej formie i przemyślanej konstrukcji, wobec których nie można pozostać obojętnym. Jako wielbiciel polskiego wzornictwa lat 50., dokumentuje działalność warsztatu Spółdzielni Artystów Plastyków ŁAD w Kłodzku.
Robert Szuba reprezentuje warszawski design, co doskonale widać w jego projektach. W swoich pracach odwoływał się już do form Pałacu Kultury i Nauki, Stadionu Narodowego oraz pomnika Warszawskiej Syrenki. W opozycji do współczesnych projektantów, którzy tworzą rzeczy uniwersalne, o narodowości trudnej do ustalenia, Szuba śmiało odnosi się do konkretnego miejsca - Warszawy.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności