Garnek ma trochę za cienkie dno do używania na kuchence indukcyjnej, trzeba bardzo pilnować konfitur mieszając i nie można użyć większej mocy gdyż konfitura momentalnie się przypala i żadne mieszanie nie pomoże. Jedynym lekarstwem jest zmniejszenie mocy i czekanie, mieszanie, czekanie ....... itd. Strasznie upierdliwa i dłuuuuuga robota.