Gustowny drobiazg, który nawet ze zwykłej butelki z oliwą zrobi coś wyjątkowego. Niestety po ok. roku użytkowania uszczelka z jakiegoś rodzaju tworzywa połamała się za którąś aplikacją do następnej butelki. Materiał traci elastyczność i kończy się możliwość użytkowania. Tak więc cieszy oko ale w moim wypadku czasowo.