Sam produkt jest przepiękny i tu tak uwag brak . Kolor miodowo- bursztynowy - optymistyczna bomba. ale niesty opakowanie przyszło znoszone w środku . Dawałam na prezent więc tym bardziej zależało mi na estetyce. Szkoda że taka duża firma i nie sprawdzają co wysyłają , tzn w jakim stanie … moje opakowanie wyglądało jak “ po przejściach” więc wazon “ może też był z wystawy a nie z fabryki