Kubki marki Rosenthal zostały zakupione jako prezent. Przesyłka dotarła na czas, a samo zapakowanie było bardzo solidne, więc nie było możliwości, aby kubki się potrzaskały w transporcie. Jestem zadowolona, bo prezent dotarł bez uszczerbku, a i sama Obdarowana jest b. zadowolona. Kubki pierwsza klasa, ale to w końcu Rosenthal, więc marka mówi sama przed się;). Dziękuję bardzo za sprawną obsługę. Będę polecać:)