Patelnia jest genialna, Miałam wiele w swojej kuchni , tanich ,drogich . Smażenie na tej to czysta przyjemność , otworki w pokrywce patelni w rancie jej kapelusza są cudne, delikatne ,ukryte a dzięki nim pokrywka patelni nie skacze. Jest piękna a najwazniejsze ze sprawdza sie jako patelnia.