kupiłam, bo używa ich mój autorytet kulinarny Anna Olson :) a że często piekę według jej przepisów, zakup był dla mnie naturalną koleją rzeczy. tym bardziej oznaczenie pojemności w mililitrach i amerykańskim systemie miar jest dużym ułatwieniem.
cena nie jest niska, ale proporcjonalna do jakości produktu. stal na najwyższym poziomie. miarki są wygodne, zajmują niewiele miejsca, pięknie i profesjonalnie się prezentują. i choćbym wcale nie piekła najlepiej na świecie, to tak się czuję :)