dozownik do mydła wiszący

26 produktów

Co ma wisieć, nie utonie. Tej złotej zasady warto trzymać się zwłaszcza w łazience, gdzie wody nie brakuje. Stylowy dozownik na mydło powieszony nad umywalką to rozwiązanie praktyczne, wygodne i efektowne. Praktyczne, ponieważ ścienne dozowniki nie przeszkadzają podczas porządków w łazience; wygodne, gdyż nie przesuwają się, kiedy ich używasz; wiszące dozowniki do mydła są także bardziej eleganckie niż ich wolnostojące odpowiedniki. Same zalety!

Większość ściennych dozowników do mydła, które znajdziesz w Fabryka Form, wykonano ze stali nierdzewnej. Możesz wybrać pomiędzy wersją szczotkowaną, matową, a lśniącą, wypolerowaną na wysoki połysk. Niektórzy producenci zadbali także o maksymalną estetykę dozowników, pokrywając je specjalną powłoką odporną na odciski palców. Wiszący dozownik sprawdzi się także w kuchni – wypełniony płynem do mycia naczyń.

Pokaż:
1 z 1
NowośćDozownik do mydła Bar czarny mat ścienny

1042,00 zł

Dozownik do mydła Bar czarny mat ścienny

Decor Walther
Dozownik do mydła Scala wiszący

495,00 zł

Dozownik do mydła Scala wiszący

Zack(2)
Uchwyt na dozownik do mydła Basho mosiężny

88,00 zł

Uchwyt na dozownik do mydła Basho mosiężny

Ferm Living
Dozownik do mydła Penguin ścienny

115,00 zł

Dozownik do mydła Penguin ścienny

Umbra
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności