Każdy domowy wypiek zasługuje na oprawę, która podkreśli jego wyjątkowy smak i aromat. Zadbaj o nią z pomocą patery na ciasto
Patina od
&K Amsterdam, która przemieni zwykłe popołudnie w małe, słodkie święto.
Zalety:
- Patera jest inspirowana XVII-wiecznymi talerzami fajansowymi z kolekcji Rijksmuseum.
- Wykonana z wysokiej jakości porcelany, która dodaje elegancji i jest gwarancją trwałości na lata.
- Bogate, kwiatowe zdobienie w stylu vintage przywołuje na myśl najpiękniejsze wspomnienia i nadaje zastawie unikalnego charakteru.
- Falowany brzeg ze złotym zdobieniem pięknie podkreśla kształt serwowanych na niej ciast i deserów.
- Średnica 26 cm to idealny rozmiar nie tylko na tort, ale również na babeczki, owoce czy zestaw ulubionych ciasteczek.
- Stabilna, zgrabna nóżka nie tylko pięknie eksponuje wypieki, ale także zapewnia wygodę podczas serwowania i oszczędza miejsce na stole.
Patera
Patina sprawi, że nawet najprostsze ciasto drożdżowe będzie wyglądać jak dzieło sztuki cukierniczej. Twoje wypieki z pewnością docenią taką oprawę, a goście będą prosić o dokładkę z podwójnym zachwytem.