Są przedmioty, które zacierają granicę między codzienną użytecznością a sztuką, wprowadzając do kuchni odrobinę magii. Taka właśnie jest
deska do krojenia i serwowania Sculpture od
KnIndustrie, która zmienia zwykłe przygotowywanie posiłków w artystyczne doświadczenie.
Zalety:
- Podwójna funkcja – w jednej chwili praktyczna deska do krojenia, a w drugiej artystyczny element dekoracyjny, który odmieni Twoją kuchnię lub stół.
- Szlachetny materiał – wykonana z jesionu poddanego obróbce termicznej, zachwyca naturalnym usłojeniem i charakterystycznym wykończeniem, które podkreśla jej unikalną powierzchnię.
- Niezwykły, heksagonalny kształt pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji na stole, idealnie eksponując serwowane sery, wędliny czy owoce.
- Idealna do serwowania – zaprojektowana, by stać się centralnym punktem stołu i w efektowny sposób prezentować każdą potrawę.
- Włoski design marki KnIndustrie to gwarancja najwyższej jakości wykonania i niepowtarzalnego stylu, który docenią miłośnicy pięknych przedmiotów.
Niech Twoje kanapki poczują się jak w galerii sztuki, a serowa uczta zyska nowy, rzeźbiarski wymiar. Z deską
Sculpture nawet krojenie chleba staje się aktem twórczym.
Dostępne wersje:- Deska do krojenia i serwowania Sculpture 40 x 50 cm drewniana, Deska do krojenia i serwowania Sculpture 30 x 40 cm drewniana