Delikatne piękno pojedynczych kwiatów i drobnych gałązek wymaga równie subtelnej oprawy. Odkryj niezwykły urok, jaki kryje w sobie mini wazonik
Kappa, zaprojektowany przez
Mimmi Blomqvist dla
Kosta Boda.
Zalety:
- Niska, stabilna forma idealnie eksponuje pojedyncze kwiaty o dużych główkach, takie jak dalie czy gerbery, zapobiegając ich przewracaniu.
- Wykonany z wysokiej jakości, ręcznie dmuchanego szkła, które pięknie rozprasza światło i podkreśla naturalne piękno umieszczonych w nim roślin.
- Unikalny, organiczny kształt inspirowany kroplą szkła to hołd dla tradycyjnego rzemiosła hutniczego, co czyni go małym dziełem sztuki.
- Jego minimalistyczny design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza, od nowoczesnego po klasyczne, stanowiąc subtelną, lecz wyrafinowaną dekorację.
- Kompaktowe wymiary pozwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu – na biurku, parapecie czy stoliku nocnym, dodając odrobinę natury bez zajmowania cennej przestrzeni.
Pozwól, by wazonik
Kappa wniósł do Twojego domu odrobinę skandynawskiego designu i spokoju. Ostrzegamy, codzienne poszukiwanie idealnego kwiatka dla niego może stać się Twoim nowym, ulubionym rytuałem.