Po zakupie wersji "L" zegara oraz oczarowaniem związanym z jakością wykonania, dokładnością chodu, a przede wszystkim designem, szybciutko zakupiłem wersję "S"...oraz z Japonii przez brak dostępności na naszym ryku sprowadziłem Lemnos Riki Public...teraz wszystkie 3 wiszą obok siebie jak starsze-młodsze rodzeństwo - brat-siostra tworząc ciekawą kompozycję...każdy z tych 3 zegarów to w moim odczuciu b.dobry zakup gdyż mam porównanie z wcześniej posiadanymi np. Karlsson'ami - jakość wykonania odstaje na ich niekorzyśc; czy też Arne Jacobsen Bankers Rosendahl'a - tu mechanizm po roku zaczął szwankować przez co reklamowałem