Ile genialnych pomysłów umknęło Ci tylko dlatego, że nie miałeś/aś pod ręką kartki papieru?
Notesy Bullet Journal od
Leuchtturm1917, zaprojektowane we współpracy z
Ryderem Carrollem, to dyskretni towarzysze każdej Twojej myśli.
Zalety:
- Ryder Carroll to twórca metody Bullet Journal®, która pomaga w organizowaniu zadań.
- Kieszonkowy format sprawia, że notes zmieści się wszędzie – w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni płaszcza. Jest zawsze pod ręką.
- Po rozłożeniu, notes oferuje przestrzeń roboczą odpowiadającą formatowi A5, co zapewnia zaskakująco dużo miejsca na planowanie i notatki.
- Zestaw składa się z trzech notesów, z których każdy jest idealnie przystosowany do zaplanowania jednego miesiąca, co ułatwia organizację i archiwizację.
- Wysokiej jakości papier o gramaturze 80 g/m² z delikatną kropkowaną siatką i numerowanymi stronami gwarantuje komfort pisania i przejrzystość zapisków.
- Kropkowane linie są zaprojektowane tak, aby można było zapisać maksymalnie 31 dni w pionie – co sprawia, że jeden notes posłuży Ci przez miesiąc.
Uporządkuj swoje myśli i obserwuj, jak wielkie idee rodzą się na małych kartkach. Z zestawem
notesów Bullet Journal każdy dzień staje się przejrzystą i pięknie zapisaną historią.
Dostępne wersje:- Notesy Bullet Journal żółte 3 szt., Notesy Bullet Journal czarne 3 szt., Notesy Bullet Journal turkusowe 3 szt.