ADE - niemiecka technika w fantazyjnej formie

Waga łazienkowa z certyfikowanego drewna bambusowego? Lampa LED budząca rano odgłosami natury? A może kieszonkowa waga do bagażu, która nie potrzebuje baterii, działając dzięki energii kinetycznej?

W ofercie ADE nie ma miejsca na banalne rozwiązania. Każdy z przedmiotów ma w sobie to "coś". Może być nim abstrakcyjny wzór, miks stylów albo innowacyjna funkcja, która znacznie poprawia komfort użytkowania. Niezależnie od tego co na zewnątrz, ADE dba przede wszystkim o wnętrze. Innowacyjna niemiecka technologia, wykorzystana przy produkcji wag łazienkowych i kuchennych, jest źródłem nieustannej satysfakcji dla ich użytkowników.

Elektroniczna waga łazienkowa ADE
Mechaniczna waga łazienkowa ADE

Bezstresowe ważenie

Zwarzony humor po ważeniu? Projektanci ADE doskonale wiedzą, że prawda o kilogramach bywa gorzka, dlatego w ramach jej osłodzenia, zdecydowali się na szereg innowacyjnych rozwiązań. Pomiar BMI, zawartość tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz kostnej, a także ilość wody w organizmie - wagi łazienkowe ADE zapewniają potężną dawkę informacji zwrotnych na temat zdrowia i kondycji. A to wszystko kosztem zerowego wysiłku - wystarczy po prostu wejść na urządzenie. 

Wagi łazienkowe w wydaniu ADE zapewniają zupełnie nowy wymiar tak prozaicznej czynności jaką jest ważenie. Można je określić jako trenera personalnego, dietetyka i lekarza w jednym. Tak jak wcześniej wchodzenie na wagę było wyzwaniem, tak z ADE stanie się codzienną przyjemnością. Dodatkowo okraszoną atrakcyjnym designem!

Waga łazienkowa z analizą BMI Barbara

198,00 zł

Waga łazienkowa z analizą BMI Barbara

ADE
Waga łazienkowa Luna

341,00 zł

Waga łazienkowa Luna

ADE (6)
Waga łazienkowa Iris

189,00 zł

Waga łazienkowa Iris

ADE
Waga łazienkowa Olivia

106,00 zł

Waga łazienkowa Olivia

ADE
Waga łazienkowa Leevke

124,00 zł

Waga łazienkowa Leevke

ADE

Dla entuzjastów kulinarnej precyzji

W kuchni jak w życiu - odpowiednie proporcje to nie fanaberia tylko wymóg szczęśliwego zakończenia. A o proporcjach trudno mówić bez precyzji. Dlatego w każdej kuchni niezbędna jest waga, która pomoże doprowadzić do happy endu każdej z kulinarnych wypraw. 

Marka ADE zadbała o maksymalny komfort użytkownika. Po pierwsze, każda z serii kuchennych wag ADE posiada funkcję tarowania, która pozwala na zważenie produktu bez uwzględnienia opakowania, co jest szczególnie przydatne przy płynnych składnikach. Po drugie, uwzględniono kwestię oszczędzania energii, programując wagi do automatycznego wyłączenia się po dłuższym czasie ich nie używania. Po trzecie, kuchenne wagi ADE posiadają czujnik ostrzegający przed nadmiernym obciążeniem urządzenia. Wisienką na torcie jest wzornictwo, które zaskakuje fantazyjnymi formami.

Cyfrowa waga kieszonkowa ADE

86,00 zł

Cyfrowa waga kieszonkowa ADE

ADE
Waga kuchenna Alessia

134,00 zł

Waga kuchenna Alessia

ADE (1)
Waga kuchenna Hanna

Nowa cena:182,70 zł
Stara cena:203,00 zł Rabat:-10%

Waga kuchenna Hanna

ADE (5)
  Waga kuchenna Hanna

  Nowa cena:182,70 zł
  Stara cena:203,00 zł Rabat:-10%

  Waga kuchenna Hanna

  ADE(5)
Waga kuchenna Anna

336,00 zł

Waga kuchenna Anna

ADE (1)
  Waga kuchenna Anna

  336,00 zł

  Waga kuchenna Anna

  ADE(1)

Aby życie było łatwiejsze

...i przyjemniejsze. Takie motto zdaje się przyświecać projektantom ADE. Chociaż marka skupiła się na produkcji profesjonalnych wag kuchennych oraz łazienkowych, w zanadrzu ma kilka bardzo interesujących gadżetów.

Doskonałym przykładem jest cyfrowa waga do ważenia bagażu. Urządzenie nie potrzebuje baterii tylko porządnego wstrząsu. Wytworzona energia kinetyczna momentalnie staje się źródłem zasilania wagi i pozwala zważyć walizkę. Entuzjaści podróży pokochają również kieszonkowy nawilżacz powietrza USB, który działa wszędzie tam, gdzie laptop i jego właściciel. 

Marka ADE zadbała też o śpiochów - dzięki lampie budzącej Wake-up Light, porannym pobudkom może towarzyszyć śpiew ptaków i łagodne światło symulujące wschód słońca.

Uwaga!

Po wypróbowaniu produktów marki ADE, potem bardzo trudno bez nich żyć! W Fabryce Form mieliśmy szansę się o tym przekonać :)
Wagi łazienkowe ADE sprawiają radość

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności