Boyhood - marka z nostalgiczną nutą

Boyhood to marka, do której trudno się nie uśmiechnąć. Tworzy drewniane dekoracje przywołujące nostalgiczne wspomnienia z dzieciństwa. Cieszymy się, że mamy tę markę w Fabryce Form i możemy Wam ją przedstawić!

Jak pięknie być dzieckiem

Pamiętasz te momenty w dzieciństwie, gdy mała kałuża w parku była niczym wzburzone morze, które trzeba przeskoczyć jednym susem, żeby nie utonąć? A drewniany patyk zamieniał się w miecz do obrony przed smokami, świetne narzędzie do wyszukiwania skarbów w ziemi albo kartę przetargową, gdy kolega miał fajną szyszkę i człowiek koniecznie chciał się na nią wymienić?
No właśnie, dzieciństwo było urocze, pełne beztroski i życia "tu i teraz". Nikt nie martwił się o kredyty, nikt nie spóźniał się do pracy i nie planował urlopu z półrocznym wyprzedzeniem. No może rodzice, ale na szczęście dzieci nie miały o tym bladego pojęcia...

Snupek
piesek z drewna

Boyhood przywołuje chłopięce lata...

Duńska marka Boyhood też kocha dzieciństwo. Dlatego postanowiła stworzyć drewniane dekoracje do wnętrz, które nie tylko będą stanowiły stylową i designerską ozdobę, ale też wywołają melancholijny uśmiech i westchnięcie u każdego, kto tylko na nie spojrzy.

Boyhood projektuje i produkuje nowoczesne, designerskie przedmioty przywodzące na myśl nostalgiczne wspomnienia rodem z dzieciństwa.

Za projekty marki odpowiada projektant Jakob Burgsø, który odwołuje się do skandynawskiej, rzemieślniczej tradycji produkcji z naturalnych materiałów. W swoich pracach wykorzystuje naturalne materiały jak drewno i skóra, które są blisko natury, a jednocześnie nadają projektom typowo skandynawski, minimalistyczny charakter.

stateczki
samolociki

Balonowe pieski i papierowe samolociki

Drewniane dekoracje Boyhood swoim kształtem i charakterem nawiązują często do symboli z naszego dzieciństwa. Znajdziemy tu drewniane pieski, które wyglądają jakby zostały stworzone z balonów na przyjęciu dla dzieci. Albo pieska Snoopiego, który był bohaterem znanych komiksów i bajek "Fistaszki". Ale znajdziemy też papierowe samolociki, które puszczało się na lekcjach, gdy nauczycielka nie patrzyła, tylko, że tym razem zostały wykonane ze szlachetnego drewna...

Wszystkie drewniane figurki zostały starannie zaprojektowane i wykonane. Niektóre posiadają ruchome elementy lub magnesy, żeby można je było dowolnie modelować i aranżować w przestrzeni.
Ale nie będziemy zachwalać, tylko spójrzcie na te cuda!

           Każda drewniana dekoracja ma swoją historię i przywodzi urocze wspomnienia!

Gdzie znajdziesz markę Boyhood?

Oczywiście u nas w Fabryce Form. Poznaj wszystkie produkty, które czekają na Ciebie tutaj:)
ciastek
ludzik

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności