Koziol Superglas, czyli szkło współczesności

Superglas - taką nazwę firma Koziol nadała serii kieliszków, misek i szklanek, które do złudzenia przypominają szkło. Tworzywo, z jakiego są wykonane, ma jednak nad szkłem tę przewagę, że jest nietłukące, dzięki czemu przetrwa nawet najbardziej ekstremalne warunki.

Kryształ z plastiku...

Szkło-nie-szkło, czyli Superglas!

Brzmi niewiarygodnie? Tymczasem Koziol, marka specjalizująca się w wyrobach z tworzywa sztucznego, oferuje nam kieliszki, których struktura naśladuje prawdziwe szkło kryształowe, nie ustępując mu w niczym pod względem jakości i sposobu, w jaki pięknie załamuje światło.

Kolekcja Club do barów i nie tylko

Dekoracyjne szklanki i kieliszki z kolekcji Club mają geometryczne, nowoczesne formy, jednocześnie nawiązujące swoją kryształową teksturą do tradycyjnych kieliszków z babcinej serwantki. Szeroki wybór modnych kolorów: zieleni emerald, bursztynowej żółci, kwarcowego różu i akwamaryny sprawia, że kolekcję tę cechuje wyjątkowy urok. Kojarzyć się on może z pełnymi radości i słońca letnimi piknikami i porankami spędzanymi na tarasie.

kieliszek do wina Club
szklanka Club

Wyrafinowana kolekcja Crystal

Użyteczność i elegancja w jednym

W kolekcji Crystal, obecnej w ofercie Koziol już od jakiegoś czasu, również znajdziemy nowe kolory - świeże i ...wyjątkowo smakowite! Miseczki i szklanki mienią się w świetle dnia, przywodząc na myśl słodkie cukierki. Prym wiedzie zaś emeraldowy odcień zieleni, który - mimo, że był lansowany przez Instytut PANTONE już w 2013 - dopiero teraz wkroczył dumnie do oferty niemieckiej firmy.

szklanka Cheers
szklanka Crystal niebieska

Cheers, czyli piękno prostoty

W kolekcji Cheers znajdziemy oryginalne kieliszki do szampana, charakteryzujące się idealnie gładką powierzchnią. To propozycja dla prawdziwych minimalistów, którzy jednak lubią czasami zaszaleć z napisami!

Superglas, czyli wytrzymałość i izolacja

Poza oczywistymi zaletami estetycznymi naczynia Superglas mają tę jedną wyjątkową cechę - są nietłukące, a przy tym doskonale izolują napoje. Zimny drink w szklance Club lub szampan w kieliszku Cheers dłużej zachowają swoją idealną temperaturę, a nawet jeśli padną ofiarą niefrasobliwego dziecka czy gościa - pozostaną w jednym kawałku. To nowoczesność połączona z funkcjonalnością! W dodatku z powodzeniem można je łączyć z innymi produktami marki Koziol.
 

 

naczynia Koziol

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności