Nasz sklep stacjonarny działa na nowych zasadach

...nasz sklep internetowy działa, tak jak działał – bez zakłóceń :)

Drodzy Klienci!

Znowu możemy spotykać się na żywo.

Ze względu na zmianę sytuacji zdecydowaliśmy o ponownym otwarciu naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Spokojnej 7. 

Nowe godziny otwarcia!

Nasz sklep stacjonarny jest otwarty w nowych godzinach. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 12:00-20:00. W sobotę 10:00-16:00. W niedzielę sklep jest zamknięty.

Czekamy na Was od 5 maja. Wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa, aby każdy czuł się maksymalnie komfortowo oraz bezpiecznie – zarówno nasi klienci, jak i pracownicy. 

1. Wybierając się do nas w odwiedziny, załóż maseczkę oraz rękawiczki. Nasi pracownicy także mają obowiązek ich noszenia. Rękawiczki są dostępne w naszym sklepie.

2. Zdezynfekuj ręce przy wejściu do sklepu oraz przed płatnością przy kasie. W dogodnych miejscach umieściliśmy płyny do dezynfekcji.

3. Zachowaj odstęp. Nie martw się tłokiem – wprowadziliśmy ograniczenie w liczbie klientów na terenie sklepu (1 osoba na 15 m²). To oznacza, że w naszym sklepie jednocześnie może przebywać około 20 osób.

4. Klamki, lada oraz pin pady są dezynfekowane po każdym kliencie.

5. Sklep jest regularnie wietrzony (okna są otwarte, w miarę możliwości także i drzwi).

6. Chociaż akceptujemy płatność gotówką, będziemy wdzięczni za płatność kartą.

7. Jeśli spodoba Ci się dany produkt, poproś o pomoc naszego pracownika – zaprezentuje Ci go, a w razie potrzeby zaniesie do kasy.

Uwaga! Przywróciliśmy opcję odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym przy złożeniu zamówienia poprzez sklep internetowy.

Jednocześnie informujemy, że nasz sklep internetowy działa bez zakłóceń. Jesteśmy w nieustannym kontakcie z firmami kurierskimi i naszymi dostawcami. Zamówienia realizowane są w terminie a czasy dostawy produktów aktualne. Dostosowaliśmy działanie naszego sklepu do wymogów sytuacji – większość pracowników pracuje z domów, zaś zespół niezbędny do obsługi logistycznej Waszych zamówień działa z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności. 

Aby dodatkowo podnieść poziom bezpieczeństwa dostawy, zalecamy unikanie wyboru płatności "gotówką kurierowi przy odbiorze".

Jednocześnie prosimy Was o zastosowanie się do zaleceń władz. Zostańcie w domu, jeśli czujecie się gorzej lub jesteście chorzy. Dbajcie o bezpieczeństwo własne i osób wokół. Zdrowie jest najważniejsze  – design poczeka!

Pozdrawiamy

Zespół FF

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności