Nasz sklep internetowy działa bez zakłóceń! Czytaj więcej...

Nasz sklep internetowy działa bez zakłóceń!

***

Drodzy Klienci!

W odpowiedzi na pojawiające się pytania o funkcjonowanie naszego sklepu internetowego informujemy, że działamy bez zakłóceń. Jesteśmy w nieustannym kontakcie z firmami kurierskimi i naszymi dostawcami. Zamówienia realizowane są w terminie a czasy dostawy produktów aktualne. Dostosowaliśmy działanie naszego sklepu do wymogów sytuacji – większość pracowników pracuje z domów, zaś zespół niezbędny do obsługi logistycznej Waszych zamówień działa z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności.
 
Aby dodatkowo podnieść poziom bezpieczeństwa dostawy, zalecamy unikanie wyboru płatności "gotówką kurierowi przy odbiorze".

W związku z zaostrzeniem przepisów ograniczających przemieszczanie się obywateli zdecydowaliśmy o zamknięciu naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Spokojnej 7 w Warszawie. Będziemy obserwować rozwój sytuacji i otworzymy sklep ponownie, kiedy będzie to w zupełności bezpieczne. Życzymy Wam i sobie, aby stało się to już wkrótce!

Jednocześnie prosimy Was o zastosowanie się do zaleceń władz. Zostańcie w domu, jeśli czujecie się gorzej lub jesteście chorzy. Dbajcie o bezpieczeństwo własne i osób wokół. Zdrowie jest najważniejsze  – design poczeka!

Pozdrawiamy

Zespół FF

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 150 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 13 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności