Ogień i woda. Kolekcja Flow inspirowana żywiołami

Kolekcja Flow marki Holmegaard jest dowodem na to, że żywioły nie muszą ze sobą walczyć. Czasem łączą swe siły, a wtedy powstaje całkiem nowe zjawisko, wyróżniające się ponadprzeciętnym pięknem...

                                                                                             ***

Trudno ujarzmić ogień, zapanowanie nad wodą też wymaga wiele wysiłku. Dlatego właśnie kolekcja Flow zasługuje na szczególną uwagę – jej twórcom udało się pogodzić oba te żywioły i stworzyć całkiem nową jakość.

Świeczniki Flow od Holmegaard inspirowane są wodą, płynnym żywiołem, którego charakterystycznymi cechami są nieuchwytność, zmienność i ciągły ruch. Tańczący za szkłem płomień zapewnia spektakularne widowisko, w którym niezwykłe efekty wizualne grają pierwsze skrzypce. 

świeczniki Flow Holmegaard lifestyle
świeczniki Flow Holmegaard aranżacyjne

Kręgi na wodzie

Dla projektantki kolekcji Flow, Marion Fortat, istotne było ukazanie całkiem nowego oblicza szkła, tworzywa naturalnego, które choć wyróżnia się ponadczasowym pięknem i niezwykłą plastycznością, zostało naznaczone rysem spowszednienia. Jak się okazuje – zupełnie niesłusznie!

Wrzucony w wodę kamyczek burzy gładką, wręcz szklaną taflę jeziora; powstają idealnie symetryczne kręgi. To właśnie one stały się inspiracją dla Marion Fortat. Podziwiając kolekcję Flow, nie sposób uniknąć skojarzeń z wodą, żywiołem, który ma wiele oblicz. W tym wypadku jest wyjątkowo delikatny i subtelny.

świeczniki kolekcja Flow marka Holemgaard

Przydymione tonacje świeczników Flow stanowią doskonałą oprawę płomienia świec.

Co warto wiedzieć o kolekcji Flow?

Kolekcja Flow liczy cztery propozycje kolorystyczne (jedną z nich jest szkło bezbarwne, całkowicie przezroczyste). To świeczniki do świeczek podgrzewaczy (typu tealight). Jeden ze świeczników jest podstawą pod wysoką, klasyczną świecę.

Świeczniki Flow powstały z dmuchanego szkła – materiału, który za każdym razem przyczynia się do powstania całkiem nowego produktu, o wyjątkowych cechach, nawet jeśli jest on kolejnym przedstawicielem konkretnego modelu. Ze względu na charakter dmuchanego szkła, seria szklanych świeczników Flow nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

Wskazówka FF

Użyj świecznika Flow jako wazonu na świeże kwiaty. Gwarantujemy, że efekt aranżacyjny będzie spektakularny!

                         Promocja na kolekcję świeczników Flow obowiązuje do 16 października.

kolekcja świeczników Flow od Holmegaard

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności