Przybornik Przyjemności – jesienią pomyśl o sobie

Obalamy mit depresyjnej jesieni.

Biedna jesień. Tak łatwo zrzucić na nią winę za spadek nastroju i niedobór słońca! Wraz z październikiem budzą się jesienne demony: chandra, słota, mrok. 

My, jak zawsze na przekór, proponujemy polubienie jesieni taką jaka jest. Czyli nie tylko tej słynnej polskiej i złotej, ale także tej deszczowej i chłodnej. Oba jej oblicza mają swoje niepodważalne uroki. Ta pierwsza sprzyja spacerom po parkowych alejkach i komponowaniu bukietów z kolorowych liści; zaś ta druga... w pełni usprawiedliwia zamknięcie się w domu.

A w domu można robić mnóstwo przyjemnych rzeczy!

Przybornik Przyjemnościpromocje

Nasze aktualne promocje umilą Ci długie jesienne wieczory. ŚWIATŁO – tutaj znajdziesz świece zapachowe i lampki; CIEPŁO – tutaj znajdziesz koce, pledy, poduszki i herbaty; WYGODA – tutaj znajdziesz fotele, pufy i miękkie dywany.
  światło świece lampki
  ciepło koce pledy poduszki
  wygodnie fotele dywany pufy

Precz z ciemnością... i nudą

Zapal świecę zapachową, aby wprawić się w dobry nastrój, włącz lampkę, aby rozproszyć mrok. Jesienią szczególnie sprawdzą się wyjątkowe świece od WoodWick, które trzaskają jak najprawdziwszy ogień w kominku! To zasługa specjalnego, drewnianego knota.

Z kolei urocze lampki od Seletti wprawią Cię w dobry nastrój. I bynajmniej nie muszą być zapalone. Jak to możliwe? Zobacz poniżej jak fantastyczne formy mogą przyjąć.

Wszystkie lampki i świece zapachowe w obniżonych cenach znajdziesz w promocji ŚWIATŁO.

Aby usłyszeć, jaki dźwięk wydają świece WoodWick podczas palenia, przewiń film do 27 sekundy :)

Ciepło, cieplej, w sam raz

Zwolennicy jesieni twierdzą, że gdy w lato jest Ci gorąco, nie możesz zrobić nic poza zdejmowaniem kolejnych warstw ubrań (a jak wiadomo, ich liczba jest ograniczona), dlatego chłodne pory roku są, paradoksalnie, przyjaźniejsze. Podczas długich jesiennych wieczorów możesz ogrzewać się bez końca, na tysiące sposobów! 

Czy wiesz, że

Testy przeprowadzane w Fabryka Form wykazały, że najskuteczniejszymi metodami rozgrzewającymi organizm pozostają te tradycyjne, czyli – kocyk i herbata.

Wszystkie koce, poduszki i herbaty w obniżonych cenach znajdziesz w promocji CIEPŁO.
  świeca huta julia
  poduszki bloomingville
  lampa umage champagne

Wygoda to nie kaprys

Świeca zapalona, lampka włączona, herbata zaparzona, poduszka na swoim miejscu, kocyk już czeka w gotowości. Wydaje się, że wszystko jest tak, jak być powinno.  

A gdybyśmy powiedzieli Ci, że może być jeszcze przyjemniej?

Wyobraź sobie, że podczas czytania pasjonującej lektury, nogi trzymasz na stylowym pufie, a gdy wstajesz, aby zaparzyć kolejny kubek herbaty, pod stopami czujesz nie zimną podłogę, a mięciutki dywan "shaggy". Ach, no i najważniejsze! Jeśli nie masz jeszcze swojego ulubionego fotela, to świetny moment, aby go w końcu znaleźć.

Fotele, pufy i dywany w obniżonych cenach znajdziesz aktualnie w promocji WYGODA.
przybornik przyjemności na jesień

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności