Retro dla maluchów - urocze prezenty od Kids Concept

Szwedzka marka Kids Concept, założona przez trzy młode mamy, które postanowiły przywrócić dzieciom świat, jaki same zapamiętały z czasów własnego dzieciństwa. To świat prostych pomysłów i drewnianych zabawek w pastelowych kolorach, które uczynią każdą zabawę fascynującą przygodą! W ofercie marki znajdziesz zabawki, które nie tylko są trwałe i bezpieczne dla maluchów, ale również rozwijają wyobraźnię.

Dla miłych maluszków

Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją ulubioną maskotkę: misia, lalkę lub kocyk, z którymi nie mógł się rozstać. Być może jeden z prezentowanych poniżej produktów, podarowany dziecku, stanie się właśnie taką ulubioną zabawką. Włochaty mamut będzie najlepszym przyjacielem, zaś skuter na biegunach rozbudzi w dziecku miłość do bujania oraz do pojazdów dwukołowych. 

namiot Tipi Kids Concept
zabawka mamut Neo Kids Concept

Dla małych dzikusów

Wszystkie dzieci kochają kryjówki, stwórzmy im zatem azyl w postaci namiotu od Kids Concept rozłożonego w ich pokoju. Wystarczy wyposażyć go w odpowiednie domowe sprzęty, światełka, miękkie poduszki i koce, aby dziecko poczuło się w jego wnętrzu niczym w bajce.

zabawka tunel Kids Concept

Dla chłopaków rozrabiaków

W ofercie marki znajdziemy ciekawe zabawki dla chłopców – nie są to ani przerażające roboty, ani samochody na baterie, ale drewniane tory wyścigowe i stacje benzynowe z samochodzikami. Zabawki napędza się ręcznie i za pomocą wyobraźni, co czyni je o wiele bardziej atrakcyjniejszymi od tych wyposażonych w elektronikę. Poza tym, trudniej się nimi znudzić! Rowerek biegowy to zaś propozycja dla tych najbardziej ruchliwych maluchów, które nie są w stanie długo wysiedzieć w jednym miejscu.

zabawka tor wyścigowy Kids Concept
rowerek biegowy Kids Concept

Dla dziewczyn profesjonalistek

Dziewczynki, które nie chcą bawić się z chłopcami w wyścigi i szaleć z nimi na rowerkach, odnajdą swoje miejsce  w bardziej praktycznym otoczeniu zabawek związanych z różnymi zawodami. Mogą założyć swój własny kramik, gdzie będą serwować lemoniadę i popcorn lub bawić się w gotowanie przy zabawkowej kuchni w skandynawskim stylu. Zabawki od Kids Concept kształcą bowiem zarówno wyobraźnię, jak i wyczucie estetyki! 

kuchnia Kids Concept

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności