Maselniczka jest piękna! Znakomicie spełnia swoją funkcję - jest mała ale właśnie dlatego ją wybrałam! Masła używamy coraz mniej - więc po co ma się w dużej psuć czekając na konsumpcję?! Uchwyt pokrywki jest świetny! pozostaje cały czas lśniąca i czysta!Pięknie się komponuje z filiżankami Rosenthala na śniadanie.
Sposób zapakowania przez Fabrykę Form - jak zwykle bez zarzutu - na szóstkę!!! Bardzo polecam!