Zobacz 3 recenzje

Meble Zone Denmark - Recenzje

Stołek A-Stool

Stołek A-Stool

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

I

Iwo***

5.0

07.01.2021

piękny stołek, i meega plus za to, że nóżki są wykonane z tworzywa, które zupełnie nie rysuje delikatnych podłóg i nie trzeba tych nóżek podklejać filcem
E

Ela

5.0

05.06.2021

Stołeczek kupiony do łazienki, bardzo estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwania
A

Ank*

5.0

03.04.2021

Stołek jest mały, zgrabny i bardzo wygodny do zakładania butów. W przedpokoju prezentuje się wręcz wyśmienicie. Polecam.
Stołek A-Stool czarny

Stołek A-Stool czarny

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

I

Iwo***

5.0

07.01.2021

piękny stołek, i meega plus za to, że nóżki są wykonane z tworzywa, które zupełnie nie rysuje delikatnych podłóg i nie trzeba tych nóżek podklejać filcem
E

Ela

5.0

05.06.2021

Stołeczek kupiony do łazienki, bardzo estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwania
A

Ank*

5.0

03.04.2021

Stołek jest mały, zgrabny i bardzo wygodny do zakładania butów. W przedpokoju prezentuje się wręcz wyśmienicie. Polecam.
Stołek A-Stool biały

Stołek A-Stool biały

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

I

Iwo***

5.0

07.01.2021

piękny stołek, i meega plus za to, że nóżki są wykonane z tworzywa, które zupełnie nie rysuje delikatnych podłóg i nie trzeba tych nóżek podklejać filcem
E

Ela

5.0

05.06.2021

Stołeczek kupiony do łazienki, bardzo estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwania
A

Ank*

5.0

03.04.2021

Stołek jest mały, zgrabny i bardzo wygodny do zakładania butów. W przedpokoju prezentuje się wręcz wyśmienicie. Polecam.
Stołek A-Stool szary

Stołek A-Stool szary

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

I

Iwo***

5.0

07.01.2021

piękny stołek, i meega plus za to, że nóżki są wykonane z tworzywa, które zupełnie nie rysuje delikatnych podłóg i nie trzeba tych nóżek podklejać filcem
E

Ela

5.0

05.06.2021

Stołeczek kupiony do łazienki, bardzo estetycznie wykonany, spełnił moje oczekiwania
A

Ank*

5.0

03.04.2021

Stołek jest mały, zgrabny i bardzo wygodny do zakładania butów. W przedpokoju prezentuje się wręcz wyśmienicie. Polecam.