Notesy Moleskine w twardej oprawie z klasycznym zamknięciem na gumkę to akcesorium, które przyda się absolutnie każdemu, niezależnie od wieku, profesji czy zainteresowań. W pracy, w podróży, na wakacjach, czy w domu, wszędzie tam gdzie trzeba, lub warto coś zanotować, opisać, naszkicować, jego obecność okaże się niezastąpiona.
Doskonała jakość papieru, piękne kolory, i myśl, że notesy Moleskine powstały jako odwzorowanie słynnego,
kultowego notesu, w jakim swoje szkice, myśli i notatki zamieszczali wielcy myśliciele i artyści, tacy jak
Pablo Picasso, Vincent Van Gogh, czy Ernest Hemingway, dodatkowo zwiększają przyjemność z użytkowania prezentowanego tu produktu.
Prezentowany tu notes w twardej, zamykanej na gumkę oprawie dostępnej
w szeregu kolorów to notes
w rozmiarze XL. Na jego
192 stronach zmieści się wszystko to, o czym nie warto, lub nie można zapomnieć, łącznie z osobistą twórczością - wierszami, zapiskami, dziennikiem z podróży, pamiętnikiem, czy rysunkami.
Dostępne wersje:- Notes w linię Moleskine XL czarny w twardej oprawie, Notes gładki Moleskine XL szafirowy w twardej oprawie, Notes w kropki Moleskine XL czarny w twardej oprawie, Notes w kratkę Moleskine XL czarny w twardej oprawie, Notes gładki Moleskine w twardej oprawie XL błękitny, Notes gładki Moleskine w twardej oprawie XL limonkowy, Notes w linię Moleskine XL szafirowy w twardej oprawie w linie, Notes w linię Moleskine XL czerwony w twardej oprawie, Notes w linię Moleskine w twardej oprawie XL limonkowy, Notes w linię Moleskine w twardej oprawie XL błękitny, Notes w linię Moleskine XL reef blue w twardej oprawie, Notes gładki Moleskine XL czarny w twardej oprawie, Notes gładki Moleskine XL czerwony w twardej oprawie