Regały i systemy modułowe
Twój system modułowy jest piękny, ale drobiazgi lubią znikać w jego ażurowej konstrukcji? Z pomocą przychodzi Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire, dzieło samego Vernera Pantona, które doda Twojej kompozycji lekkości i funkcjonalności.

Zalety:
  • Zabezpiecza drobne przedmioty przed wypadnięciem, tworząc stabilną i gładką powierzchnię na ażurowym module.
  • Wykonanie z wysokiej jakości szkła wprowadza do wnętrza element lekkości i elegancji, subtelnie podkreślając konstrukcję regału.
  • Zmienia ażurowy moduł w funkcjonalny stolik nocny, podstawkę na rośliny lub dodatkową półkę na książki i dekoracje.
  • Idealne dopasowanie do systemu modułowego Panton Wire gwarantuje spójność estetyczną i stabilność całej kompozycji, zgodnie z wizją projektanta.
  • Gładka, szklana powierzchnia jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire to drobny detal, który czyni wielką różnicę, dodając Twojej aranżacji szczyptę wyrafinowania. Koniec z nerwowym poszukiwaniem drobiazgów, które postanowiły zabawić się w chowanego w drucianej konstrukcji.

Dostępne wersje:
  • Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 68,2 x 18,8 cm, Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 68,2 x 34,8 cm, Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 68,2 x 25,7 cm, Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 33 x 25,7 cm, Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 33 x 18,8 cm, Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 33 x 34,8 cm
Specyfikacja techniczna

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie

30 dni na zwrot produktu

ponad 500 000 zamówień

99% zadowolonych klientów

ponad 30 000 recenzji

Produkty z kolekcji

Montana Panton Wire

Kolekcja Montana Panton Wire, zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1971 roku, powraca jako nowoczesny system modułowy, łączący funkcjonalność z ikonicznym designem. Surowa, a zarazem elegancka forma sprawia, że elementy są lekkie wizualnie, lecz zachowują industrialny charakter. Półki i stoliki Panton Wire można ustawiać pojedynczo lub łączyć w system: na podłodze, zawieszać na ścianie, stosować jako regały piętrowe lub przegrody w pomieszczeniach. To kolekcja dla miłośników modularnego designu, którzy cenią zarówno praktyczność, jak i ponadczasowy styl.

Montana

Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire

MT-00210477 (VPW12X-99-Glass)

warianty

6
6
Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 68,2 x 18,8 cm

Blat szklany do systemu modułowego Panton Wire 68,2 x 18,8 cm

212,00 zł
Wysyłka do 10 dni roboczych
Dostawa najpóźniej środa, 08.07.2026
Dostawa za 13,90 zł
Kurier DHL lub paczkomat InPost
Sprawdź dostępność w sklepie w Warszawie

Twoje lato relaksu i odpoczynku

Z RABATAMI DO -50%