stolik bardzo ładnie/starannie wykonany(kupiłam z drewnianym blatem), prosty do samodzielnego montażu; szukałam stolika podsuwanego pod kanapę(stopa) o takiej wysokości i to był jedyny :), jego wadą w mojej ocenie jest to,że jest bardzo ciężki; oczywiście może to być dla kogoś zaletą (widziałam takie w saloniku lotniskowym i tam to było zaletą)