Dywan Forum marki Obsession pochodzi z minimalistycznej kolekcji dywanów Natureline. Jest to dywan o
grubym splocie 18 mm i sporej gramaturze 3800 g. Jego cechą charakterystyczną jest
gruby płócienny splot, przypominający tradycyjne makatki.
Rodzaj dywanu:
- Forum to dywan tkany ręcznie z naturalnych włókien będących mieszanką wełny i wiskozy. Taka mieszanka gwarantuje najwyższą jakość oraz dużą wytrzymałość. Ponadto, dzięki dodatkowi wiskozy, dywan jest delikatny w dotyku.
Styl dywanu:
- Forum to dywany o stonowanej kolorystyce oraz oryginalnej teksturze, które, choć tkane na płasko, są dość grube, dzięki czemu ocieplą nawet betonową podłogę.
Do jakich wnętrz?
- Jest uniwersalny, dlatego pasuje do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych. Będzie pięknie prezentował się zarówno na podłodze betonowej, z żywicy, pokrytej deskami lub jasnym parkietem.
Dostępne wersje:- Dywan Forum grafit 160 x 230 cm