czajnik jest bardzo ladny i bardzo nam sie podoba,milo na niego patrzec, nie jest jednak zbyt funkcjonalny , ciezko go napelnic , lapie kazdy zaciek na wypolerowanej powierzchi ale kupilismy go dla urody nie dla funkcjonalnosci, zreszta wode gotowac w nim mozna jak najbardziej wymaga tylko troche wiecej starannosci w obsludze i napewno dla wieloosobowej rodziny sie nie nadaje, jest to juz nasz drugi taki czajnik jak kupilismy, pierwszy cieszyl nasze oczy 12lat uzywany w miare normanie przez dwie osoby