Długi dzień wreszcie dobiega końca. Odkładasz klucze, zrzucasz z siebie ciężar obowiązków i jedyne, czego pragniesz, to chwila ciszy. Sięgasz po
szklanki Geometry i napełniasz je chłodną wodą. Idealnie wyważony ciężar szkła kryształowego w dłoni przynosi natychmiastowe ukojenie. To prosta, niemal architektoniczna forma, którą projektanci ze studia
Claesson Koivisto Rune zamknęli w szkle, staje się Twoim prywatnym rytuałem. Czysta przyjemność, która niczego nie udaje.
Zalety:
- Szkło kryształowe Orrefors, które sprawia, że zwykła woda wygląda i smakuje luksusowo, a delikatne stuknięcie o stół wywołuje czysty, dźwięczny ton.
- Geometryczna, niska forma nie tylko pięknie prezentuje się na stole, ale także zapewnia stabilność i pewnie leży w dłoni.
- Ręcznie dmuchane, cienkie ścianki, które sprawiają, że szklanka jest zaskakująco lekka, a jej krawędź niemal niewyczuwalna na ustach.
- Pojemność 300 ml – idealna porcja orzeźwienia, która nie wymaga ciągłego dolewania.
- Zestaw dwóch sztuk zapakowany w eleganckie pudełko – gotowy prezent dla kogoś, kto ceni minimalistyczny design.
Zapomnij o pośpiechu i przypadkowych naczyniach. Teraz każda chwila na oddech będzie miała swoją oprawę. Ze
szklankami Geometry nawet zwykła woda zyskuje rangę małej ceremonii. Minimalizm jeszcze nigdy nie smakował tak dobrze.