Jako produkt OK, natomiast ten sam model z tej samej kolekcji kupiony 5-7 lat temu (również w FF) wykonany jest z innej formy - inne sa ksztalty, grubosci, wykończenie etc.
W naszej subiektywnej opinii te nowe wersje maja mniej wdzieku i sa mniej dopracowane (np. ostry "teraz" vs zaokraglony "kiedyś" rant filiżanki).
Komentarz odnosi się do spodków do filiżanki do kawy, herbaty oraz samych filiżanek (innych elementów kolekcji nie znamy).