Fajny ten młynek. Górna część jest ze szkła, a więc nie obawiam się już mikro drobinek plastiku - spora część młynków jest jeszcze plastikowa niestety. Używam go do mielenia nasion do koktajli. Żeby było śmiesznie kawy nie pijam, więc pewnie w tej dziedzinie tego sprzętu nie przetestuję. Jest mocny, nie za głośny i mieli bardzo dobrze!