Nie wiem dlaczego ale kiedy zobaczyłam opakowanie myślałam, że się rozpłaczę, bo było tak małe, a ja przecież szukałam dużego ładnego dzbanka. Na szczęście, choć dzbanek wygląda na mały, jest pojemny zgodnie z opisem. Dobrze wyprofilowana rączka powoduje, że dobrze się go trzyma. Bardzo ładny. Lekko pękaty z ciekawą prążkowaną linią. Jestem mega zadowolona