Zobacz 57 recenzji

Seletti Art de la Table - Recenzje

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Mlecznik Estetico Quotidiano

Mlecznik Estetico Quotidiano

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

W

Wer******

5.0

08.06.2020

Bardzo fajna rzecz, zgodna z opisem
Kubek I-Mug

Kubek I-Mug

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Kubek Kintsugi 1

Kubek Kintsugi 1

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

A

Ank*

5.0

Piekne
B

Bea**

5.0

Bardzo przyjemny w użyciu. Świetnie się go trzyma, z przyjemnością pije się kawę lub herbatę. Jedyny w swoim rodzaju. Zaskakujący!
Ł

Luk***

5.0

Kubek przepiękny! Polecam!
Pojemnik puszka Estetico Quotidiano

Pojemnik puszka Estetico Quotidiano

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

A

Ani*

5.0

02.01.2024

Piękny i wygodny pojemnik.
S

Syl***

5.0

05.12.2022

Bardzo ładny pojemnik, taki jak na zdjęciu. Ja trzymam w nim herbatę.
.

..

5.0

02.10.2022

..
Szklanka Kintsugi 2

Szklanka Kintsugi 2

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

O

Olg*

5.0

W naturze wygląda lepiej niż na zdjęciu. A cała seria KINTSUGI rewelacja!
Talerz obiadowy Kintsugi 2

Talerz obiadowy Kintsugi 2

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mon***

5.0

10.04.2018

Cudo. Pięknie, starannie wykonane. Dzieci pytają: kto zbił ten talerz, że musiałaś posklejać. Polecam.
Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea żółta

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea żółta

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Pojemnik puszka Estetico Quotidiano średni

Pojemnik puszka Estetico Quotidiano średni

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

A

Ani*

5.0

02.01.2024

Piękny i wygodny pojemnik.
S

Syl***

5.0

05.12.2022

Bardzo ładny pojemnik, taki jak na zdjęciu. Ja trzymam w nim herbatę.
.

..

5.0

02.10.2022

..
Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea fuksja

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea fuksja

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Podkładka pod talerz Teodora

Podkładka pod talerz Teodora

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

J

Jol****

5.0

Podkładka pod względem wykonania spełnia moje oczekiwanie. Natomiast bardzo różni się kolorem od tej prezentowanej na zdjęciu. Samo tło jest bardziej seledynowe. Mnie bardziej odpowiada kolorystyka podkładki w rzeczywistości niż na fotografii.
A

Ali**

5.0

Dziękuje. Doskonale się prezentuje
Kubek I-Mug pomarańczowy

Kubek I-Mug pomarańczowy

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Kubek Procopia

Kubek Procopia

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

U

Ula*

5.0

Produkt zgodny ze zdjęciem, super forma!
A

Asi*

5.0

Kolejny zwariowany produkt firmy Seletti. Zbieram "po kawałku" cały serwis i ten kubek jest kolejnym rarytasem w mojej kolekcji. Można kochać albo nienawidzić. Ja zdecydowałam się na to pierwsze. Porcelana wysokiej jakości, piękne wykonanie. Na stole wygląda obłędnie. No i miny gości...:-) Choćby dla tego warto!
Pojemnik puszka Estetico Quotidiano mały

Pojemnik puszka Estetico Quotidiano mały

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

A

Ani*

5.0

02.01.2024

Piękny i wygodny pojemnik.
S

Syl***

5.0

05.12.2022

Bardzo ładny pojemnik, taki jak na zdjęciu. Ja trzymam w nim herbatę.
.

..

5.0

02.10.2022

..
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Kubek I-Mug żółty

Kubek I-Mug żółty

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Podkładka pod talerz Marozia

Podkładka pod talerz Marozia

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

J

Jol****

5.0

Podkładka pod względem wykonania spełnia moje oczekiwanie. Natomiast bardzo różni się kolorem od tej prezentowanej na zdjęciu. Jest dużo ciemniejsza. Wydaje mi się, że trzeba przed decyzją zakupu zobaczyć ją w naturze. Mimo, że zdecydowałam się na jasną podkładkę, to do mojego wnętrza bardziej pasowała w ciemniejszym kolorze.
B

Bar****

5.0

12.09.2021

Super!!!
M

Mar**

5.0

Podkładki są gustowne i dobrze wykonane. Są dobrym dodatkiem do mojego wnętrza urządzonego w stylu vintage.
Talerz Eudossia 20 cm

Talerz Eudossia 20 cm

4.0/5

Zobacz 3 recenzje

A

Ani*

2.0

Na żywo talerz prezentuje się znacznie gorzej- wyblakłe kolory, porcelana niskiej klasy.
R

Rom*

5.0

12.11.2020

jest tak piękny jak na zdjęciu, ciekawie zapakowany, jestem bardzo zadowolona- następny okaz do mojej kolekcji porcelany
K

Kar*****

5.0

05.09.2019

Talerz wygląda fantastycznie,chociaż kolory są mniej żywe niż prezentuje sklep.
Dzbanek do herbaty I-Teapot

Dzbanek do herbaty I-Teapot

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

DT

5.0

05.12.2022

Jest przepiękny
Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea zielona

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea zielona

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Filiżanka Kintsugi 1

Filiżanka Kintsugi 1

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mar***

5.0

01.01.2020

Naprawdę wyjątkowa.
Kubek I-Mug zielony

Kubek I-Mug zielony

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Kubek Kintsugi 3

Kubek Kintsugi 3

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

O

Olg*

5.0

09.12.2024

Kolekcja KINTSUGI jest obłędna. Aż żal chować do szafki!
Serwetnik Estetico Quotidiano

Serwetnik Estetico Quotidiano

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

W

Wit***

5.0

Super! Masywny, ciekawa "chusteczkowa" faktura, której na zdjęciu nie zauważyłem.
D

Dor***

5.0

09.10.2020

Bardzo estetyczny serwetnik Polecam !
Szklanka do napojów Aglaura 3 szt.

Szklanka do napojów Aglaura 3 szt.

3.5/5

Zobacz 2 recenzje

E

ela

5.0

12.11.2021

bardzo lubię włoskie szkło
M

Mar**

2.0

Na „żywo” wyglądają lekko tandetnie. Wzory są nalepione i nie wyglądają na trwałe. Miał być prezent , ale za mało eleganckie
Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea niebieska

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea niebieska

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Kubek I-Mug niebieski

Kubek I-Mug niebieski

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea pomarańczowa

Filiżanka do herbaty ze spodkiem i łyżeczką I-Tea pomarańczowa

3.0/5

Zobacz 2 recenzje

M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby i wywinięty rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie - łatwo się oblać. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam. My niestety zamówiliśmy od razu cały zestaw: cukiernica, dzbanek, filiżanki do kawy (espresso), filiżanki do herbaty i kubki.
B

Bas**

5.0

Ok :)
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee niebieska

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee niebieska

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee zielona

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee zielona

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Filiżanka Kintsugi 3

Filiżanka Kintsugi 3

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

I

Iwo

5.0

Bardzo ładna filiżanka, marzę o następnej.
A

aga

5.0

Bardzo fajne choć spodziewałam się delikatniejszej porcelany.
Kubek I-Mug fuksja

Kubek I-Mug fuksja

3.4/5

Zobacz 5 recenzji

O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku. I jeszcze wiosenny!
O

Olg*

5.0

02.12.2026

Cudny, satynowy w dotyku.
M

M

1.0

01.06.2021

Aż ciężko uwierzyć że to porcelana. Gruby rant powoduje że pije się z niego bardzo niewygodnie. Z powodu wklęsłego podnóżka po myciu w zmywarce zbiera się w nim sporo wody którą trzeba wylać do zlewu przed wstawieniem do szafki. Z uszu schodzi farba albo płatami albo stopniowo traci kolor. Szczerze odradzam.
Pojemnik puszka Estetico Quotidiano duży

Pojemnik puszka Estetico Quotidiano duży

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

A

Ani*

5.0

02.01.2024

Piękny i wygodny pojemnik.
S

Syl***

5.0

05.12.2022

Bardzo ładny pojemnik, taki jak na zdjęciu. Ja trzymam w nim herbatę.
.

..

5.0

02.10.2022

..
Dzbanek w kształcie kawiarki Estetico Quotidiano

Dzbanek w kształcie kawiarki Estetico Quotidiano

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

W

Wer******

5.0

08.06.2020

Super dzbanek, jeszcze nie używałam ale prezentuje się ekstra
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee żółta

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee żółta

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Miseczka Despina

Miseczka Despina

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Asi*

5.0

Miseczki na zupę albo musli. Piękne, zjawiskowe; porcelana krucha, delikatna i cienka. Dobór wzorów - mistrzostwo świata! Jestem pod wrażeniem.
Pojemnik na wykałaczki Estetico Quotidiano

Pojemnik na wykałaczki Estetico Quotidiano

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

T

Tos**

5.0

Jest super. Przesłodkie.
D

Dan***

5.0

Fajny pojemnik na wykałaczki, chociaż wolałabym aby był wykonany z plastiku.
Talerz płaski Ipazia 27,5 cm

Talerz płaski Ipazia 27,5 cm

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

J

Joz**

5.0

04.08.2021

Zgodnie z opisem
K

Kar*****

5.0

05.09.2019

Talerz jest piękny.Zachwycający design.
Talerz Valdrada 20 cm

Talerz Valdrada 20 cm

3.5/5

Zobacz 2 recenzje

O

Olg*

5.0

09.12.2024

Zwariowany! :)
A

Ani*

2.0

Na zdjęciu prezentują się dużo lepiej niż w rzeczywistości- kolory wyblakłe, słabe wykonanie, widać ze porcelana chińska.
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee fuksja

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee fuksja

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee pomarańczowa

Filiżanka do kawy ze spodkiem i łyżeczką I-Coffee pomarańczowa

3.7/5

Zobacz 3 recenzje

K

Kas**

5.0

Super produkt.Piękne wykonanie.Polecam serdecznie
M

Mat****

1.0

Niestety produkt bardzo słabej jakości. Po jednym umyciu w zmywarce zszedł kolor z uchwytów
K

Kas**

5.0

Produkt idealny.Polecam serdecznie
Filiżanka do kawy ze spodkiem Tamara

Filiżanka do kawy ze spodkiem Tamara

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

A

Ani*

5.0

Zaskakująca, piękna!
A

Asi*

5.0

Ten zestaw to kompletny odlot. Nic do siebie nie pasuje ;-), a całość jest...piękna. Filiżanka bardzo delikatna, malutka, picie z niej kawy sprawia zmysłową przyjemność. Kupiłam dwie różne, chcę dokupić jeszcze trzeci wzór. Na tle białego obrusu wyglądają cudownie.
P

Pat*

5.0

01.01.2014

urokliwa, pomysłowa filiżanka, prezentuje się wspaniale
Filiżanka Zora ze spodkiem

Filiżanka Zora ze spodkiem

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Ale*******

5.0

Polecam ❤️
Filiżanki do kawy Meltdown z łyżeczkami 2 szt.

Filiżanki do kawy Meltdown z łyżeczkami 2 szt.

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

R

Rob***

5.0

Filiżanki są przepiękne.
Patera na ciasto Leandra

Patera na ciasto Leandra

2.0/5

Zobacz 1 recenzję

N

Nat****

2.0

Kolory blade i nieciekawe, nadruk niskiej jakości sitodrukiem - wygląda jak tania chińszczyzna. Za te pieniądze spodziewalabym się czegoś ładniejszego. Tu płacimy tylko za ciekawy pomysł/projekt, wykonanie nędzne.
Talerz głęboki Cecilia

Talerz głęboki Cecilia

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Asi*

5.0

Genialny pomysł, forma, wykonanie. Plus za ekologiczne aczkolwiek estetyczne opakowanie talerzy
Talerz płaski Eusapia 27,5 cm

Talerz płaski Eusapia 27,5 cm

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

K

Kar*****

5.0

05.09.2019

Design powalający,uzależniający
Talerz Zoe 20 cm

Talerz Zoe 20 cm

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Asi*

5.0

Na samym początku przyglądałam się temu zestawowi bardzo podejrzliwie. Sam pomysł łączenia ze sobą tak odbiegających stylistycznie wzorów wydał mi się co najmniej wątpliwy. Ale potem nagle zapragnęłam go mieć. I nie żałuję! Połączenie Europy i Azji w jednym talerzu wymaga niesamowitego kunsztu jeśli chodzi o dobranie kolorów i ornamentów. To jest tak "odjechane", że po prostu CUDOWNE! Każdy talerz jest piękny. Warto kupić kilka różnych i ustawić na białym obrusie. Klasa!