Zdarza Ci się, że idealnie zaparzone cappuccino traci swój urok podane w przypadkowym naczyniu? Prawdziwa celebracja smaku wymaga odpowiedniej oprawy, a taką z pewnością zapewnią filiżanki do cappuccino Passe-partout, zaprojektowane przez mistrza minimalizmu, Vincenta Van Duysena.

Zalety:
  • Wykonane z wysokiej jakości porcelany, która jest nie tylko trwała, ale także niezwykle elegancka i przyjemna w dotyku.
  • Idealna pojemność stworzona z myślą o klasycznym cappuccino, pozwalająca cieszyć się perfekcyjną proporcją kawy, mleka i puszystej pianki.
  • Unikalny kontrast faktur – gładkie, szkliwione wnętrze spotyka się z matowym wykończeniem na zewnątrz, tworząc wyjątkowe doznania wizualne i dotykowe.
  • Minimalistyczny projekt autorstwa Vincenta Van Duysena to gwarancja ponadczasowego wzornictwa, które nigdy nie wyjdzie z mody.
  • Neutralny i prosty design sprawia, że filiżanki od Serax doskonale komponują się z każdą zastawą stołową, pozwalając na tworzenie niezliczonych kombinacji.
  • Produkty znajdują się w eleganckim opakowaniu prezentowym, co sprawia, że są świetnym podarunkiem na ślub lub inną wyjątkową okazję.

Warto wiedzieć:
  • Aby jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem porcelany, filiżanek nie należy używać w kuchence mikrofalowej.

Z filiżankami Passe-partout każdy łyk kawy staje się małym dziełem sztuki, a Twój poranny rytuał nabiera zupełnie nowego wymiaru. Uważaj, bo sąsiedzi mogą zacząć wpadać na cappuccino częściej niż zwykle.

Dostępne wersje:
  • Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml białe szkliwione 4 szt., Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml biały mat 4 szt., Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml czarno-białe 4 szt.
Specyfikacja techniczna

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie

30 dni na zwrot produktu

ponad 500 000 zamówień

99% zadowolonych klientów

ponad 30 000 recenzji

Produkty z kolekcji

Serax Passe-partout

Serax Passe-partout to wszechstronna kolekcja szkła i akcesoriów do stołu, zaprojektowana przez Vincenta Van Duysena dla belgijskiej marki Serax. Linia ta obejmuje m.in. szklanki, karafki, a także miseczki, tace czy deski stworzone z wytrzymałego drewna jesionowego – wszystko z myślą o dopasowaniu form do codziennego stołu. Produkty Passe-partout cechuje uniwersalność – szkło formowane z wyczuciem, zróżnicowane rozmiary i proporcje, by funkcjonować w zestawach, ale też solo jako dekoracyjny detal. Kolekcja łączy prostotę, trwałość i styl – idealna, by zbudować stół, w którym każdy element może być użyty oddzielnie lub współgrać w harmonijnych zestawieniach.

Serax

Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml 4 szt.

SQ-00215354 (B6219114G)

warianty

3
3
Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml białe szkliwione 4 szt.

Filiżanki do cappuccino Passe-partout 200 ml białe szkliwione 4 szt.

180,00 zł
Wysyłka do 24 godzin1 szt. w magazynie
Dostawa najpóźniej środa, 24.06.2026
Dostawa za 13,90 zł
Kurier DHL lub paczkomat InPost
Sprawdź dostępność w sklepie w Warszawie