Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy przedmiot opowiada historię, a forma i funkcja tańczą w idealnej harmonii. To właśnie świat, który ożywia
Antonino Sciortino w minimalistycznym stoliku bocznym
Tubes, nadając industrialnym materiałom poetycką duszę.
Zalety:
- Projekt inspirowany Sycylią – każdy stolik to małe dzieło sztuki autorstwa Antonino Sciortino, które wnosi do wnętrza odrobinę południowego słońca i artystycznej duszy.
- Unikalna, architektoniczna forma – nogi wykonane z fasetowanych, stalowych rur tworzą intrygującą grę światła i cienia, nadając meblowi rzeźbiarski charakter.
- Wszechstronne wymiary – średnica 55 cm sprawia, że jest to idealny stolik pomocniczy przy sofie, podstawa na lampę lub roślinę, a jego wysokość 34,5 cm doskonale komponuje się z niskimi meblami wypoczynkowymi.
- Solidność i stabilność – wykonanie ze stali i waga 9 kg gwarantują trwałość i pewność, że stolik nie przewróci się pod ciężarem ulubionej książki czy filiżanki z kawą.
- Ponadczasowy minimalizm – prosta, a zarazem wyrafinowana estetyka sprawia, że stolik marki Serax doskonale odnajdzie się w każdym nowoczesnym wnętrzu.
Pozwól, by stolik boczny
Tubes stał się cichym bohaterem Twojego salonu. To nie tylko mebel, to obietnica, że nawet Twoja poranna kawa może od teraz spoczywać na małym dziele sztuki.
Dostępne wersje:- Stolik boczny Tubes 55 cm czarny, Stolik boczny Tubes 55 cm kremowy