Niektóre spotkania wymagają oprawy tak wyjątkowej, jak chwile, które dzielisz z bliskimi. Wprowadź na stół odrobinę surowego piękna z talerzem do serwowania
FCK, dziełem
Frédéricka Gautiera, które zamienia zwykłe przekąski w małe dzieła sztuki.
Zalety:
- Surowy, industrialny charakter, który zawdzięcza połączeniu kamionki i betonu, nadaje każdemu wnętrzu nowoczesnego wyrazu.
- Imponująca średnica 40 cm sprawia, że jest to idealne naczynie do serwowania przekąsek, serów czy owoców dla większej liczby gości.
- Każdy egzemplarz, dzięki ręcznemu wykonaniu i zastosowaniu półreaktywnego szkliwa, jest absolutnie unikatowy i posiada niejednolitą, ziemistą barwę.
- Projekt autorstwa Frédéricka Gautiera to gwarancja nie tylko funkcjonalności, ale i posiadania w kolekcji przedmiotu o artystycznej duszy.
- Organiczny, nieregularny kształt zrywa z monotonią i pięknie eksponuje serwowane na nim potrawy, stając się centralnym punktem stołu.
- Solidna i wytrzymała konstrukcja, wynikająca z podwójnego procesu wypalania, zapewnia długotrwałe użytkowanie.
Talerz do serwowania
FCK to coś więcej niż naczynie – to temat do rozmów i manifest dobrego smaku. Przygotuj się na pytania gości, skąd masz to cudo.
Dostępne wersje:- Talerz do serwowania FCK 40 cm brązowy, Talerz do serwowania FCK 40 cm biały