Zobacz 24 recenzje

Spieniacze do mleka Smeg - Recenzje

Spieniacz do mleka 50's Style II

Spieniacz do mleka 50's Style II

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style

Spieniacz do mleka 50's Style

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Dzbanek do spieniania mleka Smeg 450 ml

Dzbanek do spieniania mleka Smeg 450 ml

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

J

Jac**

5.0

Bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze
A

Ali***

5.0

10.04.2024

Nie wiem co można powiedzieć o dzbanku do spieniania mleka:) Wygląda tak jak na zdjęciu. Duży plus też za niezniszczone opakowanie mimo ostatnich sztuk na stanie. Jestem pedantyczna, więc zwracam też na takie rzeczy uwagę i cieszy mnie gdy produkt dotarł estetyczny, a nie jakby jakiś kataklizm przeszedł:)
Spieniacz do mleka 50's Style II kremowy

Spieniacz do mleka 50's Style II kremowy

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style II biały

Spieniacz do mleka 50's Style II biały

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style II czarny

Spieniacz do mleka 50's Style II czarny

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style kremowy

Spieniacz do mleka 50's Style kremowy

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style biały

Spieniacz do mleka 50's Style biały

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style czerwony

Spieniacz do mleka 50's Style czerwony

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style II pastelowa zieleń

Spieniacz do mleka 50's Style II pastelowa zieleń

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style pastelowy błękit

Spieniacz do mleka 50's Style pastelowy błękit

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style pastelowa zieleń

Spieniacz do mleka 50's Style pastelowa zieleń

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style czarny

Spieniacz do mleka 50's Style czarny

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .
Spieniacz do mleka 50's Style II pastelowy błękit

Spieniacz do mleka 50's Style II pastelowy błękit

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

E

Ewa

5.0

Jest piękny, funkcjonalny i w bardzo dobrej cenie w klasie marki SMEG. Przesyłka szybko, sprawnie, bez zarzutu. Dziękuję. Polecam Firmę (sama często wracam).
J

Jur**

5.0

Super
W

Woj*****

5.0

08.07.2025

bardzo dobry
Spieniacz do mleka 50's Style pastelowy róż

Spieniacz do mleka 50's Style pastelowy róż

4.9/5

Zobacz 19 recenzji

M

Mag******

5.0

05.08.2026

Świetny, bardzo cicha praca. Polecam ina dodatek...piękny :)
E

Elz*****

3.0

Spieniacz wizualnie bardzo mi się podoba, pojemnik na mleko ma dużą pojemność,co jest plusem,dobrze spienia mleko krowie, niestety słabo mleko roślinne barista, a na tym najbardziej mnie zależało, ponieważ nie mogę pić mleka krowiego,z tego powodu jestem zawiedziona.Szkoda,że producent nie informuje o tym fakcie.Miałam nadzieję, że tak wysoka cena jest gwarancją doskonałego spieniania każdego mleka.
A

Aga

5.0

Bardzo polecam dla osób które lubią pyszną kawę z mlekiem rano . Spieniacz doskonale się do tego nadaje. Na dodatek posiada również wiele innych funkcji .