Dzień dobry. Moje nazwisko Bąk Zofia zam. w Rzeszowie.Kupiłam kilka dni temu białą końcówkę do szczotki wc simplehuman.Kupiłam ją dlatego,że od kilku lat używam Państwa całą szczotkę razem z trzonkiem. Sprawdza się znakomicie! W dzisiejszych warunkach taka szczotka kosztuje ok zł.190,co na emeryturę emeryta jest dużym obciążeniem.Obecnie szukam samego trzonka do zakupionej końcówki, ale nigdzie nie mogę go kupić. Co do opinii o całej szczotce to jest ona ZNAKOMITA!!!!. Pozdrawiam