Szklana misa ze strukturą ręcznych wyplotów - jednocześnie przedmiot użytkowy jak i unikatowy obiekt ukazujący wartość coraz bardziej zapominanych rzemiosł tradycyjnych.

Zalety:
  • Unikatowa, ręczna produkcja - naczynie ze strukturą autentycznych, ręcznych wyplotów wiklinowych.
  • Każda misa jest inna, wynika to z elastyczności wiklinowej plecionki (formy) i swobody rąk.
  • Misa Wicker nadaje się do eksponowania zarówno produktów spożywczych (owoce, orzechy) jak i drobnych przedmiotów.
  • Produkcja tej misy wspiera tradycyjne rzemiosło plecionkarskie.
Przeznaczenie:
  • Do eksponowania i przechowywania zarówno produktów spożywczych (owoce, orzechy) jak i drobnych przedmiotów.
Materiały:
  • Koncepcja produkcji mis powstała w oparciu o starą tradycję kultywowaną na Kaszubach, gdzie wiklinę wykorzystuje się do zabezpieczania brzegów jezior oraz domostw przed wodą i wilgocią.
  • Projektantka wykorzystała naturalne cechy wierzbowych witek, aby utrzymać w ryzach płynne szkło i odcisnąć w nim unikatową fakturę. Wiklinowa forma misy wykonana przez plecionkarza znika w procesie wytwarzania produktu.
  • W wyniku wysokiej temperatury szkła wiklina deformuje się i spala, pozostawiając fakturę kosza na powierzchni szkła.
Dobrze wiedzieć!
  • Produkcja misy Wicker ukazuje wartość ręcznej pracy, pokazuje odciski palców i emocje, które ujawniają pochodzenie i przypominają o ludzkich zasobach.
Specyfikacja techniczna

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie

30 dni na zwrot produktu

ponad 500 000 zamówień

99% zadowolonych klientów

ponad 30 000 recenzji

tre

Misa Wicker

TR-0068654 (WGB55GT)
Oszczędzasz 131,20 zł (-20%)
524,80 zł
656,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 590,40 zł
Wysyłka do 24 godzin1 szt. w magazynie
Dostawa najpóźniej środa, 24.06.2026
Wysyłka gratis
Kurier DHL lub paczkomat InPost
Sprawdź dostępność w sklepie w Warszawie
Raty online z PayU już od /miesięcznie