Nie polecam. Jedyną zaletą pieprzniczki i solniczki Cone jest ładny i oryginalny design. Natomiast są to przedmioty kompletnie nieergonomiczne i niefunkcjonalne. Napełnienie ich solą/pieprzem wymaga cierpliwości buddyjskiego mnicha (dlatego prawdopodobnie nigdzie w sieci nie znajdziecie filmu instruktażowego!) - napełnia się przez wsypywanie tym samym otworkiem, którym następnie solimy/pieprzymy (żadnej solniczki nie chcielibyście tak napełniać, a takiej, która ma tylko jedną małą dziurkę w szczególności). Nadają się wyłącznie do bardzo drobno zmielonej soli/pieprzu (większe ziarno nie przejdzie przez otwór). Przerost formy nad treścią. Kupiłam, żałuję, nie będę używać.