Organizer z uchwytem Bellwood firmy Umbra składa się z 3 poziomów, które można po brzegi wypakować kosmetykami i akcesoriami do makijażu! Ostatni z nich zakończono wyjmowalnym kubeczkiem.
Dostępne wersje:
Organizer na kosmetyki Bellwood biały, Organizer na kosmetyki Bellwood czarny
Specyfikacja techniczna
Recenzje
1
5.0/5
Masz wątpliwości lub pytania dotyczące produktu? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie
30 dni na zwrot produktu
ponad 500 000 zamówień
99% zadowolonych klientów
ponad 30 000 recenzji
Produkty z kolekcji
Umbra Bellwood
Seria Bellwood to nowoczesne akcesoria do organizacji i dekoracji przestrzeni od amerykańskiej marki Umbra. Założeniem projektantów było stworzenie codziennych, praktycznych przedmiotów, które ułatwią nam życie, ale będą też dopracowane wizualnie i przyjemne w odbiorze. Ich cechą charakterystyczną jest zastosowanie drewna, które dodaje ciepła i naturalności. Warto poznać też inne serie Umbra jak Prisma czy Junip.
*Kod obowiązuje dla zakupów o wartości minimalnej 200 zł. Kod rabatowy jest jednorazowy i nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. Otrzymasz go w wiadomości mailowej, po potwierdzeniu subskrypcji.