Wyobraź sobie ten moment, gdy na stół wjeżdża świąteczne ciasto, a jego podanie wzbudza równie wielki zachwyt, co sam smak. Z talerzem do serwowania
Delight, zaprojektowanym przez
Nikę Zupanc, każda chwila celebracji staje się poetyckim doświadczeniem.
Zalety:
- Wykonany z wysokiej jakości porcelany, łączy w sobie elegancję i trwałość, stając się ozdobą stołu na lata.
- Duża średnica 30 cm i idealnie płaska powierzchnia ułatwiają serwowanie oraz krojenie nawet okazałych ciast, takich jak panettone czy pandoro.
- Unikalny projekt Niki Zupanc to marzycielskie połączenie tradycyjnych symboli z nowoczesną estetyką, które wprowadzi magiczną atmosferę do każdego wnętrza.
- Geometryczny wzór ze złotymi gwiazdami nie tylko pięknie się prezentuje, ale także symbolizuje obfitość i szczęście, dodając głębi wspólnym chwilom.
- Dzięki uniwersalnej grafice, oderwanej od typowo świątecznych motywów, talerz jest wyrazistym dodatkiem na każdą specjalną okazję – od urodzin po rocznice.
- Każdy egzemplarz jest wyjątkowy dzięki ręcznemu procesowi nakładania dekoracji, co sprawia, że otrzymujesz niepowtarzalne dzieło sztuki użytkowej.
Warto wiedzieć:
- Aby jak najdłużej zachować piękno złotych i czerwonych zdobień, zalecane jest mycie ręczne.
Pozwól, by Twoje wypieki zyskały oprawę godną gwiazd i stały się centrum każdej uroczystości. Z talerzem
Delight każdy deser staje się małym dziełem sztuki, a Ty... cóż, Ty po prostu zbierasz wszystkie komplementy.