Bergs Potter doniczki i osłonki

83 produkty

To nie są zwykłe doniczki, to Bergs Potter!  Bergs Potter to wysokiej jakości doniczki i osłonki, projektowane w Danii i wykonane z pietyzmem z terakoty przez włoskich i portugalskich rzemieślników w małych tradycyjnych pracowniach garncarskich. Glina jest wypalana w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu donice są trwałe i mają naturalny, surowy wygląd. Część produktów jest wykonywana z ceramiki szkliwionej, sam proces szkliwienia jest przeprowadzany ręcznie, aby uzyskać głęboki kolor. Ponadto doniczki są projektowane tak, aby korzenie miały przestrzeń i mogły swobodnie się rozrastać, a donice ozdabiały zarówno wnętrza, jak i patio czy ogrody. Warto poznać też pasujące wazony i zastawę stołową Bergs Potter.

Warto wiedzieć, że doniczki nie są traktowane żadnymi środkami chemicznymi ani silikonem (poza spodkiem, co zapewnia jego szczelność), więc będą wchłaniać w widoczny sposób wodę. W ten sposób korzenie również będą mogły oddychać. Zalecamy namoczenie doniczki przez 30 minut przed posadzeniem w niej rośliny, aby glina nie wchłonęła całej wilgoci z gleby.

Pokaż:
1 z 2
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności