Idealnie cienki, rozpływający się w ustach plasterek łososia to kwintesencja smaku i elegancji. Osiągnięcie tej perfekcji wymaga narzędzia, które jest równie wyrafinowane – takiego jak nóż do łososia Aladdin.

Zalety:
  • Długie, 40-centymetrowe ostrze pozwala na precyzyjne krojenie całego płata ryby jednym, płynnym ruchem, bez szarpania delikatnego mięsa.
  • Ostrze wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali gwarantuje niezwykłą ostrość i trwałość na lata.
  • Specjalne żłobienia na klindze zapobiegają przywieraniu plasterków łososia, co znacząco ułatwia porcjowanie i serwowanie.
  • Elegancki, perłowy trzonek z akrylu, ozdobiony ażurowym, chromowanym pierścieniem, czyni z noża prawdziwą ozdobę stołu.
  • Nóż jest częścią prestiżowej kolekcji Aladdin marki Casa Bugatti, co pozwala na skompletowanie spójnej i luksusowej zastawy stołowej.
  • Wygoda użytkowania dzięki możliwości mycia w zmywarce w temperaturze do 55°C.

Warto wiedzieć:
  • Aby nóż służył jak najdłużej, w zmywarce umieszczaj go w osobnym koszyku lub na górnej tacy, ostrzem skierowanym w dół.

Z nożem Aladdin serwowanie ryb stanie się prawdziwą ceremonią, a Twoi goście będą pod wrażeniem nie tylko smaku, ale i oprawy. Nawet łosoś poczuje się zaszczycony, mogąc być krojonym z taką klasą.

Dostępne wersje:
  • Nóż do łososia Aladdin perłowo-srebrny
Specyfikacja techniczna

30 dni na zwrot produktu

ponad 500 000 zamówień

99% zadowolonych klientów

ponad 30 000 recenzji

Przepraszamy, produkt został wycofany z oferty i nie ma możliwości jego zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami z kategorii Noże do ryb.

Casa Bugatti

Nóż do łososia Aladdin

CZ-00227447 (ALCNM-04247)