Delikatność wędzonego łososia wymaga równie subtelnego traktowania, dlatego z pomocą przychodzi
nóż do łososia Country. To narzędzie, które zamienia zwykłe krojenie w celebrację smaku i estetyki, pozwalając Ci serwować idealne plastry z gracją i precyzją.
Zalety:
- Długie i elastyczne ostrze ze stali nierdzewnej pozwala na krojenie idealnie cienkich plastrów jednym, płynnym ruchem.
- Specjalne, owalne wgłębienia na klindze zapobiegają przywieraniu delikatnego mięsa łososia, gwarantując estetyczny wygląd każdej porcji.
- Rękojeść wykonana z akrylu o perłowym połysku nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapewnia pewny i komfortowy chwyt.
- To projekt renomowanej włoskiej marki Casa Bugatti, będący synonimem jakości i wyszukanego wzornictwa.
- Niezastąpiony nie tylko do łososia, ale również do innych delikatnych ryb czy carpaccio.
Z nożem
Country każdy plasterek łososia będzie małym dziełem sztuki na Twoim talerzu. Twoje kanapki i przystawki już nigdy nie będą takie same.